برنج نیم دانه هاشمی

فروشگاه گیل کشت فروشنده برنج نیم دانه هاشمی درجه یک سالم با قیمت مناسب در استان گیلان. برنج نیم دانه همان برنج هاشمی گیلان است که هنگام الک شدن برنج در داخل دستگاه از دیگر برنج‌ها جدا شده و به صورت شکسته به دست می‌آید. برنج نیمدانه هاشمی از لحاظ طعم، رنگ و معطر بودن هیچ تفاوتی با برنج هاشمی ندارد و شما همان تجربه مصرف برنج دانه بلند را حس میکنید.

قیمت برنج نیم دانه هاشمی گیلان

قیمت روز برنج نیم دانه هاشمی (آذر ماه) در فروشگاه گیل کشت 40.000 تومان است. قیمت نیم دانه برنج هاشمی به نسبت برنج قلم بلند بسیار کمتر و ارزانتر است. به همین دلیل میتواند گفت قیمت برنج نیمدانه به نصف برنج دانه بلند میرسد. در حال حاضر قیمت نیم دانه هاشمی از کیلویی 400.000 هزار ریال الی 550.000 ریال بسته به دانه برنج (ریز و درشت) میتواند متغیر باشد.

تماس جهت خرید نیم دانه

توصیه ما به شما عزیزانی که بدنبال یک برنج ارزان قیمت کمتر هستید، برنج نیم دانه است. البته برخی از نیم دانه‌ها کمی خوش سایز و برنج‌دارتر هستند، که این موضوع باعث می شود کمی گران‌تر باشند.

ویژگی برنج نیمدانه هاشمی شمال

1- یکی از ویژگی‌های خوب برنج نیم دانه هاشمی هضم راحت است.

2- میتوان به قیمت مناسب و به‌صرفه بودن آن اشاره کرد.

3- استفاده برنج نیم دانه در مصارف دیگر مانند آش، شعله زرد، شیر برنج، حلیم و تبدیل آن به آرد برنج اشاره کرد.

4- عطر و بوی مطلوب و نرمی مناسب همانند برنج قلم بلند

برنج نیم دانه یکی از ارزان ترین برنج و به صرفه‌ترین برنج عرضه شده در بازار است، شما مصرف کنندگان عزیز میتوانید با مخلوط کردن این برنج با برنج سالم و دانه بلند یک پخت عالی داشته باشید.

خرید برنج نیم دانه هاشمی درجه یک

در خرید برنج نیم دانه باید به سایز آن و نداشتن سنگ و آشغال توجه زیادی کرد. تمیز بودن نیمدانه و رنگ سفید مایل کرم آن هم بسیار مهم است. کیفیت برنج نیم دانه هاشمی به برنجی سالمی که در کارخانه برنجکوبی به دست می‌آید بستگی دارد.

خرید نیم دانه هاشمی

مشاهده محصولات برنج هاشمی

5/5 (1 نظر)