حفاظت از زمین‌های کشاورزی و محیط زیست استان گیلان

زمین های کشاورزی گیلان

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گیلان با بیان اینکه نظارت مستمر بر کارخانه های تولیدی ادامه دارد گفت: صنایع پاک و سبز حمایت می‌شوند.

حمزه عشوری، طی دیدار با مدیر عامل کارخانه چم چم، از زحمات و تلاش‌های مجموعه در راستای رعایت ضوابط و مقررات زیست محیطی تقدیر و تشکر کرد.

ایشان در ادامه گفتند، سازمان حفاظت محیط زیست هیچگاه در نقطه مقابل توسعه قرار نگرفته و همراه توسعه پایدار است.

خبر محیط زیست و زمین کشاورزی

صنایع پاک و سبز حمایت می شوند

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گیلان افزود: آب و هوای پاک از ملزومات زیست سالم برای تمامی افراد جامعه است و سازمان محیط زیست در این راستا از صنایع پاک و سبز و زمین های کشاورزی حمایت می کند.

در ادامه مدیرعامل این واحد تولیدی گفت: مجموعه مدیریتی کارخانه چم چم از رهنمورد ها و راهکارهای اداره کل حفاظت محیط زیست استان استقبال می کند تا با رعایت حداکثری ضوابط و استاندارد‌های زیست محیطی این کارخانه در لیست صنایع سبز قرار بگیرد.

درنهایت

قابل ذکر است که این کارخانه باتوجه به اینکه شهرصنعتی رشت در حال حاضر فاقد سیستم تصفیه می باشد. از جمله واحد‌های آلاینده رودخانه زرجوب بود که با پیگیری های حفاظت محیط زیست، با احداث سیستم تصفیه و سیرکوله کردن بخشی از پساب شرکت،اقدام به رفع آلایندگی فاضلاب نموده و حتی تقاضای افزایش ظرفیت و کاندیدای صنعت سبز در سال آینده می باشد.

گردآوری: گیل کشت

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *